Pre ešte KRAJšie víťazstvá

Opäť sme partnerom cyklistických pretekov L’Etape Slovakia

Máme radosť, že KRAJ sa opäť postará o občerstvenie pre všetkých súťažiacich počas známych cyklistických pretekov L’Etape Slovakia, ktoré sa po tretíkrát uskutočnia 19. a 20. augusta 2023.
Podobne ako na Tour de France, aj v slovenskej verzii pretekov budú cyklisti súťaziť o víťazné dresy. Jedným z nich je aj bodkovaný dres pre najlepšieho vrchára, ktorý bol vytvorený v spolupráci so sieťou potravín KRAJ. „Okrem toho v cieli odmeníme najlepšieho vrchára L'Etape Slovakia 500 eurovou poukážkou na nákup v predajni KRAJ,“ povedal Marek Koštrna, marketingový manažér spoločnosti KRAJ. Sieť predajní KRAJ je už tradičným partnerom pretekov a okrem domácich potravín ponúka zákazníkom aj špeciálne potraviny pre športovcov a ľudí s aktívnym životným štýlom. Nákup v jednej z predajní tak bude pre športovca nepochybne prínosom.
Pretekári sa môžu prihlásiť do jednej z kategórií a v rámci nich absolvovať jednu z troch tratí. Prvá, určená pre rekreačných cyklistov, bude merať 35 kilometrov a je vhodná aj pre rodiny s deťmi. Druhá bude mať dĺžku 65 kilometrov a cyklisti absolvujú 900 metrové stúpanie. Tretia trasa je vhodná pre nadšencov, ktorým nechýba odvaha a ktorí milujú výzvy. Na trati dlhej 117 kilometrov sa totiž cyklisti budú musieť popasovať s 1,7 kilometrovým stúpaním. Všetky trasy sa začínajú v bratislavskej Eurovea, povedú okolo ikonických pamiatok a stavieb a končia na Kolibe.
 „Tešíme sa, že môžeme podporovať súťažiacich a organizátorov pretekov L’Etape Slovakia, ktoré vznikli pod patronátom Tour de France. Páči sa nám jedinečnosť tohto podujatia, ktorá prispieva k rozvoju športu v našej krajine, dáva všetkým rovnakú príležitosť zúčastniť sa a v neposlednom rade zviditeľňuje Slovensko,“ dodáva Marek Koštrna.


Podporujeme našich športovcov a športové podujatia