Pre ešte KRAJšie víťazstvá

Športovci Richard Varga, Tomáš Greschner a Ronald Kuba

Okrem lokálnych dodávateľov potraviny KRAJ podporujú aj našich, slovenských športovcov.
Triatlonista Richard Varga je najúspešnejším slovenským reprezentantom v triatlone a zároveň dvojnásobným reprezentantom Slovenska na letných Olympijských hrách v Londýne 2012 (22) a RIU 2016 (11), ako aj prvých Európskych hrách v Baku 2015. Pri dosahovaní maximálnych športových výkonov kladie na potraviny a stravu vysoké nároky a dodáva: „Kvalitná, čerstvá, lokálna strava je jedným z najdôležitejších pilierov k dosahovaniu vrcholových výsledkov. Preto som veľmi vďačný, že na mojej ceste k úspechom mam možnosť spolupracovať práve s Krajom!“
Tešíme sa aj z partnerstva so Štúrovčanom Ronaldom Kubom, ktorý síce nie je profesionálnym cyklistom, ale v roku 2021 sa stal majstrom Slovenska v tzv. časovke.
Novinkou je spolupráca s cyklistom Tomášom Greschnerom, ktorý založil cyklistický klub Velocation Cycling Team. Tomáš je minuloročným víťazom 24-hodinových amatérskych cyklistických pretekov na Hungaroringu v Maďarsku. Dlhoročný „cukrovkár“ búra predsudky a dokazuje, že aj ľudia s chronickými ochoreniami môžu dosahovať športové úspechy. „Aj cyklisti s diabetom typu 1 potrebujú pre svoju činnosť silného partnera. Sme radi, že takého máme. Ďakujeme za podporu sieti predajní KRAJ a Terno,“ zdôraznil Tomáš Greschner.


Podporujeme našich športovcov a športové podujatia