Oznamy


ZĽAVA 20% NA VŠETKO*

*Akcia platí v predajniach KRAJ 15. februára 2020. 20% zľava na jednorázový nákup sa nevzťahuje na akciové produkty, dojčenské produkty, tabakové výrobky, liehoviny, tlačoviny, cestovné lístky, vratné obaly, úhrady za služby, dobíjanie kreditu mobilných operátorov. 20% zľavu nie je možné kombinovať s inými zľavami, kupónmi alebo benefitmi vernostnej karty KRAJ, Terno, Moja Samoška.


Zmena v službe Axapay

S účinnosťou od 1.11.2019 mení UniCredit Bank Czech Republic and Slovakia, a.s., pobočka zahraničnej banky výšku poplatku za spracovanie úhrady faktúr, resp.platby poštovou poukážkou prostredníctvom systému Axapay na 0,80 EUR / platba bez ohľadu na typ alebo sumu faktúry / poukážky.


KRAJ končí s predajom vajec z klietkového chovu

Potraviny Kraj budú najneskôr od roku 2025 používať výhradne vajcia pochádzajúce z bezklietkových chovov. Tento záväzok sa týka celých vajec, tekutých ako aj sušených vajec, a prísadových vajec vo výrobkoch vlastných značiek, pričom sa vzťahuje na všetky vlastné prevádzky. O napĺňaní tohto záväzku bude Kraj pravidelne informovať vo svojich správach politiky spoločenskej zodpovednosti a bude v tejto oblasti otvorené nezávislým externým auditom. Tento záväzok bude zároveň zverejnený na webových stránkach potravín Kraj.