Káva, racio, bio

Votabo

„Naša vášeň pre lekváry a džemy začala pred piatimi rokmi. Najskôr sme predávali lekvár vyrobený z vína, ktorý je dodnes novinkou na slovenskom trhu. Dopyt však rástol, a tak sme svoj sortiment neskôr rozšírili a začali sme dodávať kvalitné lekváry značky Kaldeneker z Maďarska.
Postupom času však zákazníci prejavili záujem o pôvod našich produktov a o kvalitné domáce výrobky. To nás motivovalo, aby sme začali uvažovať o výrobe vlastných produktov. Netrvalo dlho a na trh sme prišli s originálnou ponukou džemov, ktoré si mnohí zákazníci okamžite zamilovali pre ich výnimočnú „domácu“ chuť.
Všetky svoje džemy varíme podľa tradičných receptov v malých dávkach z kvalitného ovocia a zeleniny, ktoré nakupujeme u pestovateľov a farmárov z miestneho okolia. Vyrábame ich bez konzervantov a bez pridanej chémie, no vždy sa ich snažíme prirodzene niečím ozvláštniť. A tak v našej ponuke nájdete okolo 42 druhov džemov – ovocné, zeleninové aj džemy jedinečných kombinácií, ktoré sú vždy osviežujúcim kulinárskym zážitkom. Veríme, že si ich každý zákazník Kraja zamiluje.“

Ladislav Takács